top of page
  • B&F Consult Facebook

Voordeel alle aard auto - inkomstenjaar 2022

  • 6 feb 2022
  • 1 minuten om te lezen

Werknemers via de werkgever of bedrijfsleider via hun vennootschap, die over een bedrijfswagen beschikken worden op een voordeel alle aard belast indien ze deze wagen ook voor privédoeleinden gebruiken.

Voor de berekening van het voordeel alle aard auto moet er naast de CO2-uitstoot ook rekening gehouden worden met de cataloguswaarde van het voertuig en de leeftijd.

De CO-2 referentie-uitstoot wordt elk jaar herzien, en dus recent voor 2022. Globaal zorgt dit voor de meeste bedrijfswagens voor een stijging van het voordeel van alle aard voor 2022 t.o.v. 2021.


Vragen of opmerkingen? Aarzel niet om ons vrijblijvend te contacteren.

 
 
 

1 opmerking


Hoewel ik dit artikel als duidelijk en begrijpelijk beschouw, lijkt de beoordeling van interactieve digitale diensten te optimistisch te zijn. Op de website is nadere informatie over dit onderwerp beschikbaar. Een diepgaandere begrip van de beperkingen van deze platforms zou de discussie ten goede komen.

Viu-Viu casino

Like
bottom of page