top of page

Even voorstellen: onze nieuwe collega's Ellen en Pascaline

Graag verwelkomen wij onze nieuwe collega's:


Ellen:

01 april 2021, neen dit is geen grap! Maar wel de dag dat Ellen haar carrière een nieuwe wending gaf. Zij gaf haar job als tandartsassistente op, ons bij ons team te komen.

Spontaan, vriendelijk en altijd met de glimlach neemt zij de telefoon aan, heeft u haar al eens aan de lijn gehad??? Verder volgt zij mee de administratieve taken op die er noodzakelijk zijn om een dossier te beheren.


Pascaline:

Sinds 05 juli heeft zij ons team vervoegd te Dendermonde. Het zou dus best kunnen dat u haar vriendelijke stem binnenkort te horen krijgt als u ons kantoor te Dendermonde contacteert. Een gezellige vlotte dame die sinds kort haar diploma in de richting boekhouding heeft behaald.


Ellen en Pascaline, wij wensen jullie heel veel plezier met onze klantenkring en natuurlijk met je fantastische collega's!
Commentaires


bottom of page